עובד מצטיין

עובדים מצטיינים טכניונים לשנת תשע"ה

הוועדה לבחירת עובדים מצטיינים טכניוניים של הסגל המנהלי, התכנסה בחודש נובמבר האחרון.
הוועדה המורכבת מנציגות הנהלת הטכניון וארגוני העובדים, בחרה חמישה עובדים מצטיינים טכניוניים, מתוך רשימת מועמדים ראויים שהוגשו על ידי הפקולטות והיחידות.

להלן העובדים המצטיינים הטכניוניים שנבחרו:

נמרוד פלג   נמרוד פלג, מהנדס מעבדה ראשי בפקולטה להנדסת חשמל
מדברים שכתבו על נמרוד: "נמרוד הוא עובד מצטיין בצורה יוצאת דופן. הוא      בולט בנכונותו לתרום מעבר לנדרש ומהווה מודל לחיקוי בקרב מהנדסי            הפקולטה".
"נמרוד בולט לא רק בהצטיינותו המקצועית כמהנדס מעבדה אלא גם                 במנהיגותו הטכנולוגית והחינוכית, שמתבטאת בפעילותו הענפה במעבדה,         בפקולטה ובטכניון במגוון רחב ויוצא דופן של פעילויות מקצועיות וחינוכיות".
 
מריה (מאשה) פלחין, אחראית חוות מחשבים בפקולטה לרפואה
מדברים שכתבו על מאשה: "מאשה תורמת תרומה משמעותית ביותר לפקולטה ולטכניון. הן  מקצועיותה בתחום המחשוב והן תכונות האופי שלה מעוררי השתהות".
"מאשה היא קרן אור היחידה למחשוב בפקולטה לרפואה ומהווה דוגמא לעובד המבצע את  עבודתו מתוך רצון טוב, נאמנות ובמקצועיות רבה ובהחלט ראויה לכל פרס יחידתי וטכניוני".
 
רון זינגר, ראש מדור גזברות באגף חשבותמדברים שכתבו על רוני: "רוני הינו עובד בעל מחויבות ארגונית גבוהה. מסור לעבודתו  ולטכניון. נרתם תמיד למשימות ופעולות נדרשות".
"כל מי שעובד מולו או איתו זוכה תמיד לשירות יעיל, אדיב ואכפתי. הוא מהווה דוגמא ויוזם פעולות לשיפור איכות השרות הניתנת לקבל לקוחותיו".
 
ירון חונן ירון חונן, מהנדס מעבדה בפקולטה למדעי המחשב
מדברים שכתבו על ירון: "ירון מחויב למעבדה, לפקולטה ולטכניון באופן מוחלט. יוזם, עוזר ומשתף פעולה בחפץ לב. ירון הוא בהחלט שם דבר בקרב עובדי הפקולטה, ומעבדתו היא דוגמא ומופת ששמה יצא למרחוק בארץ ובעולם".       "ירון מהנדס מעבדה מעולה והתמזל מזלנו על שבחר לעבוד עימנו. תרומתו לפקולטה ולטכניון לא יסולאו מפז".
 
דניאלה טנא, ראש מרכז תמיכת מחשבים באגף מחשוב ומערכות מידע
מדברים שכתבו על דניאלה: "בכל משימותיה התגלתה דניאלה כעובדת חרוצה ומסורה עם רגש אחריות מפותח. היא נותנת שירות ברמה גבוהה, בסבלנות ובנימוס. וגם ברגעים בהם היא עמוסה, תמיד תמצא מענה, אוזן קשבת או עצה והכל בחיוך וברוגע".
"מדובר באחד האנשים היותר מיוחדים שהכרתי מעודי, בראש ובראשונה במידותיה כאדם. ישרה, תמיד מסבירת פנים, אדיבה, נעימת שיחה, אהובה על הסובבים אותה ולמעלה מכל צנועה מעין כמוה".

בתחילת חודש פברואר 2016 התקיים טקס המצטיינים במעמד נשיא הטכניון, סמנכ"ל משאבי אנוש, מנהלת משאבי אנוש מוסד הטכניון ונציגת וועד העובדים.
ברצוננו לאחל ברכות חמות למועמדים ולזוכים. השקעתכם ותרומתכם ליחידות ולטכניון ראויה לשבח. המשיכו כך !

דניאלה טנאירון חונןמאשה פאלחיןנמרוד פלגרוני זינגר