עובד מצטיין

העובדים המצטיינים הטכניוניים לשנת תשע"ו

בחודש נובמבר התקיימה ועדה לבחירת העובדים המצטיינים הטכניוניים של הסגל המנהלי.
וועדה המורכבת מנציגות הנהלת הטכניון וארגוני העובדים, בחרה חמישה עובדים מצטיינים טכניונים, מתוך רשימת מועמדים ראויים שהוגשו על ידי הפקולטות והיחידות.

העובדים המצטיינים הטכניוניים שנבחרו הינם:

   דוד כהן, אחראי בית מלאכה בפקולטה לפיסיקהמדברים שכתבו על            דוד:"דוד מהווה דוגמא לעובד שמצליח לשלב עבודה ברמה גבוהה, שירות  מעולה ויחסי אנוש מצוינים, כל זאת בנועם ובשקט האופייניים לו".
"דוד כהן מנהיג את בית המלאכה בפיסיקה לסטנדרטים גבוהים ביותר של  שירות, אמינות ומהירות. דוד הוא אחד הנכסים של הפקולטה. הוא לא רק  נותן שירותי מקצועי ומהיר – הוא גם תמיד אדיב ומסביר פנים".
 
מרים שירן, אחראית מיחשוב בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול

מדברים שכתבו על מרים: "מרים נרתמת ברצון לביצוע משימות ומראה נכונות ואיכפתיות  לתרום מעבר לנדרש. בהיותה אישה רבת פעלים, היא מהווה מודל לחיקוי בקרב עובדיה ואף משמשת כמנטורית לרבים בקהילית הטכניון: חוקרים, עובדים וסטודנטים".
"מעבר למקצועיות האישית יוצאת הדופן, מרים אדם רחב לב, אינטילגנטית ומסורה. היא תמיד מוכנה לעזור, גם בתחומים שאינם באחריותה".

 
איתי דברן, מהנדס מעבדה בפקולטה למדעי המחשב

מדברים שכתבו איתי: "איתי הוא מנוע בלתי פוסק של יצירה, התנעה של פעילויות חדשות וקידום פרויקטים קיימים. הוא מלא אנרגיה והתלהבות ותענוג לראות אותו בפעולה".
"איתי מסור בצורה יוצאת דופן. מגלה אחריות על כל פעילויות המעבדה וההוראה, גם בפעילויות שאינן קשורות ישירות למעבדה שלו. הוא יוזם פעולות שמערבות מעבדות נוספות וחושב על טובת הטכניון מעבר לטובת המעבדה והפקולטה".

 
ד"ר מעין עשת דובשני, הממונה על יחידת התשתיות במרכז לוקי למדעי החיים וההנדסה

מדברים שכתבו על מעין: " מעין לא רק חכמה, אלא בעלת מוטיבציה תמידית וחסרת פשרות ללמוד ולהתעדכן בטכנולוגיה המתחדשת תדיר, להבין לעומק את הבסיס המנגנוני של המכשיר ולהעביר את הידע לכל דורש".
"על החוכמה, הידע , המסירות, אהבת התפקיד והאנשים, על נתינה מעבר לשעות המקובלות, על כל מה שאינו מובן מאליו- מעין ראויה להיות מצטיינת טכניונית".

 
שרה סבח, הנדסאית כימיה בפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית

מדברים שכתבו על שרה: "שרה משמשת דוגמא למוסר עבודה גבוה, לחריצות, מקצועיות ושירותיות וזאת לאורך כל שנות עבודתה. שרה יוצרת סביבת עבודה נעימה ועניינית. היא תמיד מוכנה לשאלות, ללימוד משותף של בעיה חדשה, לעצה מעשית ולמילות עידוד לחוקר צעיר שמתקשה".
"על בסיס מסירותה, איכות העבודה, המקצועיות, היוזמות הברוכות והגישה האנושית – שרה ראויה לתואר המכובד של מצטיינת טכניונית".

ברצוננו לאחל ברכות חמות למועמדים ולזוכים. השקעתכם ותרומתכם ליחידות ולטכניון ראויה לשבח. המשיכו כך!
תעודות הוקרה ותגמולים כספיים יוענקו לזוכים בטקס שיערך  בחג החנוכה בהשתתפות העובדים ובני משפחות הזוכים.