אירוע כיתה א

מאת : גילה שלס - הספריה מרכזית

מאז ומעולם רציתי רק לגדול, לצמוח ולהתפתח....."להיות גדולה"
תמיד אמרתי שלכל גיל יש את הקסם שלו ומעולם לא רציתי להיות שוב "קטנה".
אתמול בהפנינג כיתה א', זה קרה... לראשונה, רציתי לחזור להיות ילדה.
בתי, מעיין, ושאר חבריה העולים לכיתה א', קיבלו מיד בהיכנסם לרחבה מקושטת בבלונים, חולצה מעוטרת באותיות צבעוניות ' שלום כיתה א' , מעטפה עם שמם ובה פתק למשאלה (לא אגלה לכם מה נרשם שם....אך המשאלה הייתה צבעונית ואמיתית).
מיד הסתחררו כל חושיי בשל הצבעים המרהיבים והאטרקציות שהיו בכל פינה. כל כך רציתי לקפץ על הבמה עם כל הילדים ולרקוד יחד עם שחקני המופע 'חברים מהחלום', שהחזירו אותנו לימי ילדותינו עם שירים מקסימים. ניב, אישי, ממש עצר בעדי שלא אחלוץ את נעלי ואצטרף לכל אותם ילדים המקפצים במתקנים המתנפחים. ממש הוקסמנו, כולנו בעת שהילדים הפריחו בלונים עם משאלות ליבם.
גולת הכותרת וסיומו של יום קסום ומופלא, היה כמובן קבלת תיק נוצץ, חדש וורוד (בכל זאת בנות...), מידיהן של בנות אגף משאבי אנוש. חנה היקרה שהייתה אמונה על המצלמה, הנציחה את הרגעים הקסומים. מה אומר, אכן רציתי להיות ילדה, בשמלה אדומה ושתי צמות....
רגע לפני שנסענו הביתה, מלאי חוויות ועמוסי מתנות, מעייני שלי ביקשה לומר תודה אישית למארגנים. ניגשנו לראומה (שבשעה זו המשיכה לחייך למרות שלא הפסיקה להתרוצץ כל אותו היום), ומעייני בביישנות (לא אופיינית) חייכה באומרה תודה. בדרך הביתה (דרך קצרצרה אמנם), שרנו וצחקנו כולנו כילדים, ופה אחד הכתרנו את היום כמוצלח. בטוחני שתשמחו לדעת, כי גם היום שמעתי מכל עבר, כמה מוצלח היה האירוע עבור הילדים שעולים לכיתה א' וכן עבור ההורים שחזרו לכמה שעות להיות ילדים.... המון תודה לכן בנות יקרות, היה מדהים, צבעוני וכיף.

 
Failed to get data. Error:
Start tag expected, '<' not found

Data returned by Google:
The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.